Antalya Atiker LPG Bayi - Atiker LPG Montajı - Uludağ Group

Antalya Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve özellikle de yaz mevsimlerinde nüfusun çok hızlı arttığı şehirlerden bir tanesi. Dolayısıyla şehrin yaz ya da 7/24 devam eden bir aktivitesi söz konusu insanlarda bu aktivitelerden geri kalmamak adına sürekli bir sosyalleşme içerisindeler. Burada ulaşım konusunda ise tercih edilen genellikle hususi otolar olduğundan dolayı yakıt avantajı bakımından LPG tercih ediliyor. Peki, Antalya Atiker LPG bayi aradığınızda ve aracınıza ilk kez bir LPG montajı yaptırmak istediğinizde ne yapmanız gerekiyor hiç düşündünüz mü?

Yani sıradan önünüze gelen bir firmaya LPG taktırıp sonrasının ne olabileceğini umursamayanlardan mısınız? Yoksa ben titizim ve bu şekilde aracıma taktıracağım LPG konusunda da hassas davranmak istiyorum diyenlerden misiniz?

Tahmin ediyorum ki büyük çoğunluğun yanıtı ikinci şıktan yana.

O halde sizi hiç vakit kaybetmeden Uludağ Group’a davet ediyoruz.

Aracınız en kısa süre içerisinde ve profesyonel LPG montaj ustaları tarafından Atiker LPG sıralı sistem montajı gerçekleştirilerek aracınızın sorunsuz bir şekilde yoluna devam etmesi sağlanmış oluyor. LPG otomobillerde yakıt tüketimi için kullanılabilecek en ekonomik sistemlerin başında geliyor. Türkiye’de benzin ve dizel yakıt fiyatlarını ele aldığımız zaman sürücülerin yarıdan fazlasının LPG taktırmayı tercih ettiklerini biliyoruz.

Elbette burada kafalara takılan sorulardan bir tanesi de aracıma LPG montajı yaptırdıktan sonra herhangi bir performans kaybı yaşar mıyım? Oluyor. Sorunun yanıtını hiç düşünmeden verelim kesinlikle aracınızda herhangi bir performans kaybı söz konusu olmuyor. Aracınız yine aynı performansıyla yolun devam ederken siz daha az bir fiyata deponuzu doldurup yolunuza da devam ediyorsunuz. Bununla da kalmıyor LPG’nin aracın motorunu koruyan etkisi sayesinde motorun ömrünü de uzatmış oluyorsunuz.

Antalya Atiker LPG sıralı sistemleri montajında ustalarımız sıfır hata ile çalışır ve montaj sonrasında kontroller yapılarak araç eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Montaj sonrasında da Atiker servis desteğimiz mevcuttur.

Oto Servisi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Aracın Tavanı Nasıl Temizlenir?
Yorum yaz:

*

E-posta hesabınız görünmeyecektir...

logo-footer

             

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by

Ustalarımızdan Aracınız İçin Bilgi Almak İstiyorsanız
Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız Gönderilmiş En Kısa Sürede Size Dönüş Yapacağız

Mesajınız Gönderilmedi

Uludağ Group will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.