Antalya Seramik Kaplama - Uludağ Group

Antalya Seramik kaplama, bir aracın kaportasındaki boyanın zaman içerisinde herhangi bir şekilde zarar görmesini önleyebilmek amacıyla geliştirilmiş olan bir üründür. Aracın yüzeyindeki en derin noktalara kadar nüfus edebilir. Dolayısıyla aracın boyasında bozulmalar, renk atmalar ya da oksitlenmeler yaşanmasının da önüne geçecektir. Aracın boyasına dışarıdan bir takım etkenler zarar verebilmektedir. Örneğin kuş pisliği ve güneş gibi faktörler boyada bir süre sonrasında sıkıntılar oluşturacaktır. Seramik kaplama yapıldığında ise aracınızın boyasına ekstra bir bakım yaptırmak ya da yenilemek zorunda kalmazsınız.

Antalya Seramik kaplama çok gelişmiş bir teknolojidir. Gelişmiş olan bu teknolojiyle kimyasal ve fiziksel özelliği sayesinde boya üzerinde asla aşınma olmayacaktır. Boya bu işlem sonrasında dökülmez, sararmaz, çatlamaz veya soyılmaz. Bunun yanı sıra boya üzerinde hiçbir şekilde pislik, reçine ve kirletici tutmayacaktır. Kolaylıkla temizlenebilir olmasından dolayı da uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanabilirsiniz.

Türkiye’de seramik kaplama hizmetini verebilen çok sayıda firma vardır. Ancak bu firmalar arasında en iyisi hangisi denildiğinde ise ilk akla gelen marka olabilmenin gururunu yıllardır yaşamaktayız. Amacımız özellikle Antalya’da seramik kaplama olmayan araçların kalmamasını sağlamak ve bu amaçla da hem fiyatlarımızı hem de kalitemizi sürekli olarak güncellemekteyiz.

Seramik kaplamanın özelliği sadece boyanın korunmasını sağlamak değil aynı zamanda               aracın dışarıdan bakıldığında da parlak bir görünüm elde etmesini sağlamaktır. Aracın boyası pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüm kazanacaktır. Araçlarına seramik kaplama yaptıranlara baktığımız zaman onların büyük çoğunluğunun da memnun olduklarını ve tavsiye ettiklerini de görebilirsiniz. Bu nedenle Uludağ Group olarak biz her zaman en kaliteli ve en sorunsuz uygulamaları yapabiliriz.

Seramik kaplama nelere karşı dayanıklıdır?

Aracınıza yapılacak olan uygulama sonrasında tekrar yaptırma ya da seramik kaplamanın bakımını yapmaya gerek yoktur. Bunun içinde uygulama sonrasında çok uzun süre boyunca kullanılabilmektedir. Özellikle aracınız sürekli olarak dışarıda kalmak durumundaysa bu durumda uygulamanın yapılması en doğru tercih olacaktır.

Seramik kaplamaların dayanıklılık süresi ne kadardır?

Seramik kaplama bir kez yapıldıktan sonra ikinci bir kez bakıma ya da yenilemeye ihtiyacı yoktur.  Aracın yüzeyinde araç var olduğu sürece kalacaktır.

Yorum yaz:

*

E-posta hesabınız görünmeyecektir...

logo-footer

             

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by

Ustalarımızdan Aracınız İçin Bilgi Almak İstiyorsanız
Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız Gönderilmiş En Kısa Sürede Size Dönüş Yapacağız

Mesajınız Gönderilmedi

Uludağ Group will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.