Cam Filmleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler - Uludağ Group

Bu makalemiz içerisinde cam filmleri ve bilmeniz gerekenler hakkında detaylı bilgiler verelim istedik. Bir sürücü için kışın araç kullanmak ne kadar zorsa yazın güneşinde de o kadar sıkıntı verecektir. Sürüş kalitesini etkileyen bu durumdan kurtulmanın yolu ise ancak cam filmi kullanmakla mümkün olacaktır. Cam filminin kullanılmasının amacı güneşin sert ışınlarından korunarak bu sayede gözünüzün sağlığını korumaktır. Cam filmi olan bir aracın sürücüsü güneşten korunmuş olacağından dolayı etrafını daha iyi görecek ve tehlikelerden de uzaklaşmış olacaktır.  Cam filmleri otomobillerin iç camlarına yapılır. Bazı sürücüler cam filmlerini kendileri çekmeye çalışıyor olsa da bu işlem profesyonellik gerektiği için bu işin alanında uzman olanlar tarafından yapılması daha iyidir.

Cam filmi nedir?

Cam filmlerinin ana maddesi polyesterdir. Şeffaf bir materyalden oluşur ve üzerinde güneşin zararlı ışınlarını engelleyen UV koruması mevcuttur. Filmlerin çizilmeyen ve renkli olan bir özellikleri vardır. Cam filmleri sayesinde aracın iç döşemesi ve göğsü de zarar görmeyecektir. Yazın sıcaklarında araç içerisindeki ısı oldukça yüksek olur cam filmi bu ısının yükselmesini engeller ve bu sayede daha az klima çalıştırır ve bu da sizin yakıt tasarrufu sağlamanıza neden olur.

Yazın sıcağın altında kalan aracın direksiyonuna, vites koluna hatta döşemelerine dokunmak bile zordur. Bunun içinde cam filmleri her zaman en iyi çözüm olmuştur. Üstelik yalnızca sürücüler değil yolcularda güneşten rahatsız olmak zorunda kalmıyor.

Cam filmi yasak mı?

Sürücülerin cam filmleri konusunda gelgitleri devam ediyor. Bir dönem cam filmi yasak diye söktürülen filmler şimdi yeniden serbest bırakıldı ve belli bir dereceye kadar cam filmi çekilmesi serbest. Ancak cam filmi çektirilirken yalnızca yan camlar ve arka camlara çekilebiliyor. Ön cama film çektirilmesi yasak, görüş mesafesini düşürüyor olması ön camda tehlike oluşturduğundan dolayı kabul edilmiyor. Bunun içinde film çektirmek isterken buna müsaade edilmiyor. işi bilen cam filmi çeken yerler bu konuda sürücüleri uyarıyorlar ve filmin çekilmesini önermiyorlar. Ancak siz bu cezaya razıysanız o zaman da film çektirebiliyorsunuz.

LPG Sigortası Neden Atar?
LPG, Benzin ve Dizel Araç Kıyaslaması
CategoryBlog
Tags, ,
Yorum yaz:

*

E-posta hesabınız görünmeyecektir...

logo-footer

             

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by

Ustalarımızdan Aracınız İçin Bilgi Almak İstiyorsanız
Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız Gönderilmiş En Kısa Sürede Size Dönüş Yapacağız

Mesajınız Gönderilmedi

Uludağ Group will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.