“Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.” (H.Ford)

Uludağ Group
1997

1997
Başlangıç yılımız !
Uludağ Group 1997 yılında Antalya’da Otogaz Dönüşüm Sistemleri üzerine çalışmaya başlamış olup zaman içerisinde Antalya’nın en büyük LPG ve Oto Servisi olmayı başarmıştır.
2005
Yerelden dünyaya!
Kurulduğu yıldan bugüne hep çok çalışan genç kadrosuyla teknolojiyi takipte kalmış ve kullanmıştır. Yeni fikirlere oldukça önem veren ve genç beyinlerin görüşlerine açık olan yönetim anlayışı dünya markalarını Türkiye’de tanıtmamıza olanak sağlamıştır. Yurt dışı iş ortaklarıyla beraber her sene rutin olarak toplantılar gerçekleştirip yeni ürünler piyasaya sunma konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.
2017
Hedefimiz
Küçük bir atelye ile başlayan bu büyük yolculuk hızla devam etmekte olup kendini geliştirmektedir. Artık bir şirketler grubu olan Uludağ Group ulusal ve uluslararası bazda sektörde bir numara olmayı hedeflemiş ve bu çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Sadece otomotiv sektörü olarak değil teknolojinin her alanındaki yeniliklere açık bir vizyona sahiptir. Araç performansı, otogaz dönüşüm sistemleri, ahşap teknolojileri, doğal kozmetik ürünleri gibi sektörlerde hali hazırda hizmet vermekte olup grup şirketlerimizi büyütmekteyiz.