Prins EcoMax LPG Sistemi - Uludağ Group

EcoMax düşük maliyeti olan ancak maliyetine oranla yüksek performans elde edilmesini sağlayan bir sistemdir. Prins LPG dönüşüm sisteminin LPG kitlerinden bir tanesidir.

Sıralı LPG dönüşüm sistemi Ecomax

EcoMax 4 silindirli araçlarda çok noktalı enjeksiyon sistemi olan araçlara uyum sağlar. Kompakt bir tasarıma sahip olan bu kitin montajı kolaydır bunun içinde özelliğini belirttiğimiz araçlara monte edildikten sonra genelde sorun yaşanmaz.

Bu kitlerde kullanılan bilgisayar programları da Prinsin diğer kitlerinde olduğu gibi yüksek bir teknolojiye sahiptir. İçerisinde ise LPG regülatörü, enjektör raili, filtresi, yakıt seçici anahtarı, elektronik kontrol ünitesi, tesisat, sıcaklık ve basınç sensörü parçaları bulunur.

EcoMax LPG dönüşüm sistemleri için basit bir tanımlama yapacak olursak. Maliyeti düşük olmasına karşın dönüşüm sistemlerinde kullanılan en iyi kitlerden bir tanesidir.

Bu sistemlerin özelliklerine baktığımız zaman ise şunları görebiliriz.

Prins EcoMax LPG Sistemi’nin Özellikleri

Yüksek kapasiteli bir performansa sahiptir. Her koşulda benzini çok iyi püskürtebilir. Motorun gücüne göre nozulu seçilebilir. Uzun ömürlüdür.

Yaz ve kış aylarında kesinlikle basınç ayarı gerektirmez. Yüksek ısı transferi yapabilme özelliğine sahiptir, kesici valf-filtre entegreli, ayarlanabilir. Regülatörü sayesinde ise motorun soğutma suyunun sıcaklığını takip edebilir.

Prins yazılım ile geliştirilmiş diagnostik ve arıza tespit programı ile donatılmış elektronik kontrol ünitesine sahiptir. Tüm kompanentler ile hızlı iletişim kurarak sinyal gecikmesi oluşturmaz ve ileri teknoloji kullanılarak hafif-kompakt olarak üretilmiştir.

Tasarımı oldukça sadedir bunun içinde montajı kolaylıkla yapılabilir. Tek çıkışlı filtresi vardır. Kaliteli kartuşa sahiptir.

LPG tankı içerisinde LED ışıklar vardır ve bu ışıklar sayesinde tankın içindeki LPG’nin bittiğini gösterebilir. Sesli ikazı ile sürücüye uyarıda bulunma özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir olan seviye sinyalleriyle hassasiyeti artırılmıştır.

SONUÇ

Çok noktadan enjektörlü bir aracınız varda Prins’in EcoMax modeli aracınız için uygundur ve yazın kışın herhangi bir bakım gerektirmediği için aracınıza uygun olarak montajı yapılabilir.

LPG Sigortası Neden Atar?
LPG, Benzin ve Dizel Araç Kıyaslaması
Yorum yaz:

*

E-posta hesabınız görünmeyecektir...

logo-footer

             

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by

Ustalarımızdan Aracınız İçin Bilgi Almak İstiyorsanız
Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız Gönderilmiş En Kısa Sürede Size Dönüş Yapacağız

Mesajınız Gönderilmedi

Uludağ Group will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.