Seramik Kaplama Nedir? - Uludağ Group

Otomobillerde zaman içerisinde boya ve alaşım parçalarında zararlar meydana gelebilir. Dolayısıyla bu zararların önlenmesi seramik kaplama işlemiyle mümkün olacaktır. Kaplama işlemi sonrasında seramik aracın yüzeyindeki gözeneklerin en derin noktasına kadar ilerler ve buraların doldurumasını sağlar. Bu sayede aracın boyası yıllar geçmiş olsa bile renk atmaz okside olmaz. Özellikle kuş pislikleri ve ağaç reçineleri gibi boyaya zarar verebilecek olan dış etkenlere karşı tam bir koruma sağlar. Bir otomobilin kasasına bir kez seramik kaplama yapıldıktan sonra ikinci kez uygulama yapılmasına yani yeniden yapmaya gerek yoktur. Ömürlük olarak kullanılabilir.

Seramik kaplama içerisinde gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Kimyasal maddeler fiziksel özelliğinin kesinlikle bozulmamasını sağlayacaktır. Yani aracınız güneşte, yağmurda, çamurda kısacası nasıl bir doğal afette kalırsa kalsın sararmaz, çatlama olmaz ve soyulmaz.  Seramik kaplama yapılmış olan bir araç kirlendiğinde üzerindeki pislikler çok basit bir şekilde çıkacaktır. Bu da aracın kasasının çok daha uzun yıllar boyunca zarar görmeden kalması demektir.

Yıllarını seramik kaplama, göçük onarımı ve LPG montajına vermiş olan firmamız siz değerli müşterilerimizin araçlarının kasa ömrünün uzatılmasını sağlayabilmek amacıyla kaliteli malzemeleri en ekonomik fiyatlarla uygular. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Reçine ve kuş pislikleri sürücülerin boya konusunda en çok rahatsızlık duydukları şeydir. Çünkü asidik olan yapıları sayesinde bu pisliklerin olduğu yerde aracın boyasında matlaşma oluşur zaman içerisinde ise herhangi bir işlem yapılmaması halinde araç yeniden boyaya ihtiyaç duyar.

Seramik kaplama yapılmış olan aracınızın yalnızca boyasını korumak değil aynı zamanda aracınızın daha parlak ve estetik görünmesini de sağlayabilirsiniz. Üzerinde toz tutmama özelliği sayesinde aracınız çok daha temiz ve şık duracaktır. Türkiye yazın güneşi direk alan kışın ise çok soğuk olabilen konumda olan bir ülke ve mevsimin anlık olarak değişebildiği bu ülkede aracınız özellikle de kapalı garajda kalmıyorsa mutlaka seramik kaplama işinizi görecektir.

Seramik kaplamaların dayanıklılık süresi ne kadardır?

Seramik kaplamada süre aracın ömrü kadar demek yerinde olacaktır. Yani siz istemediğiniz sürece kaplama araç üzerinden kesinlikle gitmez. Yapıldıktan sonra araca hiçbir zararı olmadığı içinde tekrarının yapılması gerekmez.

Yorum yaz:

*

E-posta hesabınız görünmeyecektir...

logo-footer

             

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by

Ustalarımızdan Aracınız İçin Bilgi Almak İstiyorsanız
Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız Gönderilmiş En Kısa Sürede Size Dönüş Yapacağız

Mesajınız Gönderilmedi

Uludağ Group will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.