Car Care

Randevu Talep Formu

Detaylı Antibakteriyel Temizlik, randevu talebi için yandaki formu doldurunuz.

Ad Soyad: * (Zorunlu)
Telefon: * (Zorunlu)
Aracınızın Markası, Modeli, Yılı * (Zorunlu):
Aranmak Istediğiniz Saat * (Zorunlu):
Uludağ Group

Detaylı Antibakteriyel Temizlik

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi uygulandığında otomobiliniz virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline gelir. Bu işlemlerle, kumaş ve halılar nüfuz etmiş kirden arındırılır, bu yüzeylerdeki bakteri ve mikropların %99,9'u öldürülmüş olur. 

ANTİBAKTERİYEL ARAÇ İÇİ TEMİZLİK

Araç iç kısımları; Kullanıcının gündelik yaşantısının büyük bölümünü geçirdiği kapalı mekanlardır. Yoğun kullanımdan dolayı ve dış etkenlerden dolayı zamanla aşırı kirliliğe maruz kalır.

Araçların tavanından tabanına, bagaja, çatlama ve solmalara karşı deri ve vinil yüzeylere (antistatik koruma sütleri ile), havalandırma ızgaralarında oluşan bakterilerin ortadan kaldırılmasına kadar derinlemesine Detaylı Hijyenik İç Temizlik ve Koruma yapılarak, araç içinde pırıl pırıl bir mekan ve tam hijyen sağlanır.

Detaylı ve hijyenik döşeme, koltuk, tavan, taban, paspas halı temizlenir.

Araç içi ve bagaj süpürülür.

Deri koltukların hijyenik temizliği, bakım ve koruması yapılır.

Bagaj, araç içi temizleyici ve özel sünger ile temizlenir.

Tavan, taban, koltuklar, kapı panelleri, araç içi temizleyici ve endüstriyel koltuk yıkama makinası ile yıkanır, vakumlanır tam hijyen sağlanır.

Torpido, plastik ve lastik aksamlar hijyenik temizliği yapılarak, çok amaçlı koruma sütleri ile koruma altına alınır.

Kapı panelleri, İç – Dış camlar, aynalar, hava ızgaraları temizlenir.

Tüm araç içi detaylı temizliği ve son kontrol yapılır.

2- KOLTUK KORUMA (Kir ve Leke Önleme)

Sıfır km araç koltuklarında veya temizlenmiş ıı.el araçlarda uygulanır.

Kir ve leke önleme ürünü ile; Koltuk ve kapı döşemeleri ile yer ve bagaj halıları kir ve kalıcı lekelere karşı koruma altına alınır.

Koltuk kumaşlarının erken aşınıp eskimesi önlenir.

Deri döşemelerde ise yıpranmaya karşı dayanıklılığı arttırır.

Aracın iç mekanının yıllarca yeni kalmasını sağlar.

3- KLİMA TEMİZLEME DEZENFEKTASYON SİSTEMİ

Zamanla klima kanalları içerisinde insan sağlığına zararlı bakteriler oluşur. Araç klimaları çalıştırıldığında araç içine çıkan bakteriler, tenefüs yoluyla insanlara geçer. Ağız , burun, kulak kenarlarında olumsuzluğa neden olurlar. Kötü kokulu ve zararlı tüm bakterileri klima temizleme ve dezenfektasyon sistemi ortadan kaldırır. Araç içerisinde hoş bir bahar kokusu oluşturulur.

4- KÖTÜ KOKU OLUŞTURAN '' BAKTERİ YOK ETME ''

Araç iç mekanında koltuk, taban halı altında koku üreten bakterilerin öldürülmesi ( süt, balık, et, evcil hayvan pisliği , istifra vs gibi kokuya neden olan bakterilerin özel bir ürünle giderilerek temizlenmesi ortadan kaldırılmasıdır.

Pırıl pırıl temizlenmiş kötü kokulardan ve bakterilerden arındırılmış bir yüzey oluşturur. Çocuklarınızı aracınıza gönül rahatlığı ile bindirebilirsiniz.